Vřele prosíme o dodržení dalších doporučení, jejímž dodržováním přivodíte pohodu sobě, ale i dalším účastníkům kurzu:

 1. Na lekce choďte, prosím, včas, aby nebyli rušeni další účastníci kurzu.

 2. Doporučujeme nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce nejíst. V lekcích dosti pracujeme v oblasti břicha, provádíme řadu předklonů, obrácených pozic. Nebylo by vám dobře.

 3. Pijte po doušcích stále a noste si neperlivé pití sebou na lekci.

 4. Nejlépe dlouhé vlasy svažte do ohonu.

 5. Mějte pohodlné oblečení, které nikde netáhne a netlačí v lehu na zádech, na břiše, na boku.

 6. Noste si svou cvičební podložku. Pokud nemáte, lze si zakoupit na lekci novou.

 7. V době menstruace je potřebné se výrazně šetřit, v případě prvních tří dní menstruace se doporučuje neprovádět ásany a ani pránájámu. Na lekci tedy buď vůbec nepřijdete, nebo se zúčastníte pouze části relaxační a mírnějších cvičení.

 8. O vašich zdravotních potížích byste měli informovat učitelku jógy. Mnohé onemocnění mají zásadní vliv na to, co si můžeme dovolit provádět a čemu se raději vyhnout. Kurzu se účastníte na vlastní nebezpečí, což stvrzujete písemně podpisem v přihlášce na první lekci.

 9. V případě, že lekce zmeškáte, kurzovné se nevrací. Pouze v případech úrazu, delšího onemocnění, lázní, hospitalizace, změny zaměstnání a jiných významných změn v životě, se individuálně domlouváme na přerušení kurzu a vrácení částky za nedochozené lekce.

 10. Na lekcích si tykáme. Preferujeme přátelskou atmosféru.

Připojujeme prosbu: Pokud se nakonec rozmyslíte do kurzu nenastoupit, dejte, prosím vědět co nejdříve. Popustíme tak místo dalšímu zájemci.

 

Děkujeme za pochopení.

Dotazy, jež nejsou zodpovězeny v tomto mailu, směřujte, prosím, buď mailem na eva@berkana.cz nebo telefonicky na č.603 793 595. 

 

Těším se na vás,

 

Eva Berkana

Kontakt

Telefon: 603 793 595

Email: eva(zavináč)berkana.cz

            ivo(zavináč)berkana.cz

 • Facebook - Black Circle

© 2016 by YOGA BERKANA.