Yoga Practice
V současné době vládních omezení kurzy jógy neprobíhají.
Další pořádání kurzů jógy je "ve hvězdách" .
Cítíte-li, že není nač čekat, až někdy budete moci navštěvovat jógová centra, cítíte-li, že je třeba praktikovat jógu pravidleně bez pauzy, v návaznosti a bez závislosti toho, co se děje ve společnosti, využijte námi nabízené komplexní, smysluplné video kurzy jógy. Podrobně o nic ZDE
Pro individuální nastavení osobní praxe jógy mne kontaktujte mailem.
Yoga Practice

Kriya jóga

Starověké jógické a  tantrické techniky krija jógy Bihárské školy jógy Sw. Satyanandy Sarasvatí.

 

Systematický kurz vede adepta smysluplným způsobem od základů k vyšším praktikám. Rozvíjí praktikanta všestranně; v ásanách,
v pránájámě, v prátjáháře, předkládá postupně očistné techniky a má velmi propracovaný systém meditační průpravy. Vrcholem praxe je dovednost a znalost tzv. kryjí, jež jsou náplní až vyšších stupňů kurzu.

Stretch Yoga Pose

Terapeutická jóga

Terapie jógou ve všech úrovních, tedy jak tělesné, tak emocionální a v oblasti mysli. Praktikant zvládne různá cvičení k upevnění dolních končetin, páteře a vůbec celého pohybového aparátu, dozví se o základních radách a pravidlech jógy (jama, nijama), začne pozorovat a léčit svůj dech, nakonec ovládat svůj dech, efektivně odstraní následky stresu pomocí relaxací.

Leg Stretching Yoga Pose

Zdravá záda

Posilující, protahující cviky vycházející z jógy. Postupně se naučíte uvědomovat si své tělo, jeho držení, napravíte vadné držení těla, procítíte dech v těle a využijete jej k uvolnění přebytečného napětí v těle. Příjemným způsobem si osvojíte přátelské cvičení jako je pozdrav slunci v lehu na zádech, posilující cviky pro záda a celý trup a končetiny a uvolníte vhodnými torzními cviky (aj.) blokády, nepohodlí v těle a svalové pancíře.