Yoga Practice
V současné době vládních omezení kurzy jógy neprobíhají.
Další pořádání kurzů jógy je "ve hvězdách" a nejspíše budeme pořádat kurzy pouze pro vážné zájemce o cestu sebepoznání a to formou kriya jógy a individuálních adeptů jógy.
Hledáte-li způsob, jak si léčit tělo zdravým cvičením, obracejte se, prosím, na množství různých lektorů jógy ve vašem okolí. Yoga Berkana nabízí komplexní systém jógy, jež jde dále za fyzická cvičení. 

Kriya jóga

Starověké jógické a  tantrické techniky krija jógy Bihárské školy jógy Sw. Satyanandy Sarasvatí.

 

Systematický kurz vede adepta smysluplným způsobem od základů k vyšším praktikám. Rozvíjí praktikanta všestranně; v ásanách,
v pránájámě, v prátjáháře, předkládá postupně očistné techniky a má velmi propracovaný systém meditační průpravy. Vrcholem praxe je dovednost a znalost tzv. kryjí, jež jsou náplní až vyšších stupňů kurzu.

Terapeutická jóga

Terapie jógou ve všech úrovních, tedy jak tělesné, tak emocionální a v oblasti mysli. Praktikant zvládne různá cvičení k upevnění dolních končetin, páteře a vůbec celého pohybového aparátu, dozví se o základních radách a pravidlech jógy (jama, nijama), začne pozorovat a léčit svůj dech, nakonec ovládat svůj dech, efektivně odstraní následky stresu pomocí relaxací.

Zdravá záda

Posilující, protahující cviky vycházející z jógy. Postupně se naučíte uvědomovat si své tělo, jeho držení, napravíte vadné držení těla, procítíte dech v těle a využijete jej k uvolnění přebytečného napětí v těle. Příjemným způsobem si osvojíte přátelské cvičení jako je pozdrav slunci v lehu na zádech, posilující cviky pro záda a celý trup a končetiny a uvolníte vhodnými torzními cviky (aj.) blokády, nepohodlí v těle a svalové pancíře. 

Kontakt
  • Facebook - Black Circle

© 2016 by YOGA BERKANA.

603 793 595

koshi zvonkohra voda 3.jpg

Z

v

o

n

k

o

h

r

y

KOSHI

eshop