top of page
Sat on the Rocks

za krásou a čistotou panenských hor, jezer a buddhistických stúp Ladakhu
 

Spirtuální cesta severní Indií Ladakh     

Cílem cesty je nejen navštívení nových míst naší krásné planety, avšak taktéž podpořit a povznést spirituální sebe-rozvoj, trávit na vybraných místech více času třeba i v meditacích, opakováním mantry v srdci, vyciťováním si vnitřního ticha, a tak dojít co největšího pročištění, projasnění a duchovního poznání. Energie míst po staletí provibrovávána modlitbami a vírou zdejších lidí má podpořit tento záměr. Cesta je vhodná i pro lidi hojící se ze zdravotních potíží, jimž blízkost panenské přírody a krásy zdejších lidí napomůže k vlastnímu procesu hojení. Ať už buddhistický nebo hindský chrám či čisté předhůří Himalájí, kamenná svatyně nebo pohled na jezero; všechna tato místa nesoucí staletou víru, důvěru a modlitby zdejších lidí, podpoří náš záměr, jež slouží nejen nám samotným, ale celému našemu okolí a z/Zemi.

Spirituální cesta Severní Indií nás zavede na ta nejdůležitější buddhistická místa, na místa čistých jezer a jedinečných hor Ladhaku:

 

  1. 9. - 16.9. 2022

pozn. cesta není turisticky náročná, nejde o sportovní výstupy v horách

Základní info k cestě:

  • Malá skupina účastníků (11 osob), cestujeme mini busem, při větším zájmu možné do džípu dobrat max. 4 osoby

  • Český průvodce znalý Ladakhu jede s námi

  • Cesta je realizována přes českou a indickou CK, možno pojistit náklady na cestu u cestovní pojišťovny včetně pojištění případu covidu

  • Víza vyřídí CK

  • Cena 35 535 Kč + aktuální cena letenky z Evropy do ndie a zpět. Cena zahrnuje vnitrostátní lety, všechny transfery a ubytování, snídani na treku a přenos věcí na treku koňmo apod.

 

Foto je autentické z Ladakhu
bottom of page