Intenzivní jógování na samotě v čisté přírodě naší země

Milí zájemci o pobyt s intenzivní dávkou jógování,

srdečně vás zveme na jógový retreat do místa klidu, míru a ticha krásné přírody. Intenzita jógové praxe a klidné prostředí mají uvést účastníky do stavu velkého uvolnění a zejména hloubky vlastního nitra. Praxe bude probíhat následovně:

denně:

7.00 - 8.00 Jógová vzpruha pro celý den (ranní rituál mantry, očista nosu, agnisára, pozdrav slunci, ásany a plný jógový dech, krátká relaxace.)

9.30 - 10.30 Koncentrační techniky, praxe meditací

17.30 - 19.00 Praxe jógy integrální/pozdně večerní program 20.30 - 22.00 Seminář na vybrané téma z jógové praxe či filozofie

(časy se mohou měnit)

Ve volném čase je k dispozici za příplatek vnitřní bazén se slanou vodou, sauna, ohniště. 

Farma Mošna, kde je zajištěno ubytování, se nachází na hranici CHKO Šumava s výhledem na Boubín a lze tedy volný čas využít pro procházky krajinou, jízdou na kolech, meditací v lese a na loukách...

Ubytování v krásných apartmánech s vlastním sociálním zázemím a kuchyňkou, celý objekt je rezervován pouze pro nás! Nebudeme tedy rušeni jinými hosty.

Pokud si nechce někdo sám vařit, lze na farmě si předplatit snídaně a večeře. Podrobnosti připravuji

Farma stojí na místě zaniklé vesnice jako zrenovované poslední zbylé stavení, je na samotě, což poskytuje dostatek ticha. Mrkněte na mapy!

TERMÍN

23.10. - 28.10. 2020

Cena: 4500 Kč v ceně je zahrnuto ubytování a rezervace celého objektu pro naši skupinu a vedení praxe jógy. V ceně není zahrnuta doprava na místo a zpět domů a stravování.

Stravování: k dispozici jsou vybavené kuchyně v apartmánech pro vlastní vaření (snídaně a večeře), obědy vesměs realizujeme někde venku na výletech. Dle zájmu lze organizovat společnou přípravu snídaní a večeří.

Záloha: ve výši 2500 Kč je splatná ihned při přihlášení.

Zbylá část úhrady: ve výši 2000 Kč je splatná do připravujeme

Lze využít platby přes FKSP apod.

Rozúčtování ceny:

1500 Kč/program jógování

3000/ubytování

V případě zájmu, zajistíme dopravu na místo a zpět mikrobusem! (pro severomoraváky:-)

Pravidla účasti:

 

Jógový retreat je určen především zájemcům z kurzů jógy a zdravá záda či podobných kurzů, lidem se zájmem o jógu a zdravý životní styl. Lze sebou vzít i nejógujícího partnera, který se nemusí účastnit lekcí, avšak nechť je ohleduplný a respektuje smysl celého soustředění; jeho počínání nesmí rušit klid a ticho lekcí.

Po celou dobu retreatu je zákaz pití jakýchkoliv alkoholických nápojů, užívání omamných látek a kouření a to nikde v celém areálu.

Retreat není určen dětem, účastnit se mohou po domluvě dospívající a starší děti, jež jsou schopné respektovat pravidla retreatu.

Přihláška a úhrada zálohy:

Máš-li chuť s námi vyrazit, vyplň, prosím, přihlášku a uhraď zálohu ve výši 2500 Kč na účet: 165267811/0600.

Jako variabilní symbol uveď: 09.

Těšíme se na společné jógování s vámi,

srdečně Eva a Ivo

Kontakt

Telefon: 603 793 595

Email: eva(zavináč)berkana.cz

            ivo(zavináč)berkana.cz

  • Facebook - Black Circle

© 2016 by YOGA BERKANA.