top of page
Yoga Practice

Kde jógujeme?

  • FM

  • Frenštát

Yoga Practice

Kriya jóga

Starověké jógické a  tantrické techniky krija jógy Bihárské školy jógy Sw. Satyanandy Sarasvatí.

 

Systematický kurz vede adepta smysluplným způsobem od základů k vyšším praktikám. Rozvíjí praktikanta všestranně; v ásanách,
v pránájámě, v prátjáháře, předkládá postupně očistné techniky a má velmi propracovaný systém meditační průpravy. Vrcholem praxe je dovednost a znalost tzv. kryjí, jež jsou náplní až vyšších stupňů kurzu.

Kde jógujeme?

  • FM

  • Frenštát

Stretch Yoga Pose

Terapeutická jóga

Terapie jógou ve všech úrovních, tedy jak tělesné, tak emocionální a v oblasti mysli. Praktikant zvládne různá cvičení k upevnění dolních končetin, páteře a vůbec celého pohybového aparátu, dozví se o základních radách a pravidlech jógy (jama, nijama), začne pozorovat a léčit svůj dech, nakonec ovládat svůj dech, efektivně odstraní následky stresu pomocí relaxací.

Leg Stretching Yoga Pose

Zdravá záda

Posilující, protahující cviky vycházející z jógy. Postupně se naučíte uvědomovat si své tělo, jeho držení, napravíte vadné držení těla, procítíte dech v těle a využijete jej k uvolnění přebytečného napětí v těle. Příjemným způsobem si osvojíte přátelské cvičení jako je pozdrav slunci v lehu na zádech, posilující cviky pro záda a celý trup a končetiny a uvolníte vhodnými torzními cviky (aj.) blokády, nepohodlí v těle a svalové pancíře. 

Ceny kurzů

Termíny lekcí

bottom of page